Krvežíznivá soutěž o 3 DVD s thrillerem Mělčiny

souteze_cerveny_koberec_bannerNancy bojuje o holý život. Fanděte jí z pohodlí svého domova.

I pouhých 200 m od břehu můžete prožít svoji noční můru. Mladá surfařka Nancy (Blake Lively) je kousek od pobřeží napadena velkým bílým žralokem. Kdo z nich je vynalézavější? Kdo má větší vůli? A kdo nakonec přežije? To se dozvíte v napínavém thrilleru Mělčiny, za jehož režii je pod snímkem podepsán Jaume Collet-Serra. Pokud se chcete strachovat o život krásné hrdinky i vy, zapojte se do naší soutěže o 3 DVD s tímto titulem. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Mělčiny:

  • Název: Mělčiny
  • Nosič: DVD

Soutěžní otázka zní: „Kolik metrů od břehu se odehrává děj filmu Mělčiny s Blake Lively v hlavní roli?“ Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 2. 2017 do 8. 2. 2017. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Mělčiny.

Soutěžní formulář:
[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Mělčiny:Melciny_DVD_3D

V napínavém thrilleru Mělčiny se Nancy (Blake Lively) vydává osamoceně surfovat na odlehlé pláži. V průběhu surfování je napadena velkým bílým žralokem a zůstane uvězněna na moři jen nedaleko od břehu. Ačkoliv ji od přežití dělí pouhých 200 metrů, jejich překonání se ukáže být otázkou souboje dvou vůlí. Jedná se o Čelisti pro zcela novou generaci diváků.

Režie: Jaume Collet-Serra

Hrají: Blake Lively, Brett Cullen, Óscar Jaenada, Sedona Legge, Janelle Bailey, Chelsea Moody

Premiéra v ČR: 11. 8. 2016 (Falcon)

Na DVD: od 18. 1. 2017 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Mělčiny: 1. Soutěž probíhá v období od 2. 2. 2017 do 8. 2. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz. 2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. 3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké. 4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s.. 5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla. 6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru. 7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR. 8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher. 9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail). 10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv. 11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 2. 2. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací