Mělčiny (2016)

melciny_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 11. 8. 2016 ()

Synopse: V napínavém thrilleru Mělčiny se Nancy (Blake Lively) vydává osamoceně surfovat na odlehlé pláži. V průběhu surfování je napadena velkým bílým žralokem a zůstane uvězněna na moři jen nedaleko od břehu. Ačkoliv ji od přežití dělí pouhých 200 metrů, jejich překonání se ukáže být otázkou souboje dvou vůlí. Jedná se o Čelisti pro zcela novou generaci diváků.

Recenze:
Nancy (Blake Lively) se vydává surfovat na tajnou pláž. Jedná se vlastně o návrat po letech. Poprvé tu byla ještě jako nenarozené miminko v bříšku její maminky, která byla též vášnivou surfařkou. I přesto, že poruší jednu ze zásad bezpečného surfování, a to nikdy se nevydávej do vln samotná, rozhodne se podlehnout malebné přírodě, slunečním paprskům a nezkrotnému vodnímu živlu. Idylka se pokazí ve chvíli, kdy se ocitne jako vetřelec v teritoriu večeřícího bílého žraloka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací