Hříšně svůdná soutěž o tři knihy Padesát odstínů temnoty: Fifty Shades Darker – filmové vydání

souteze_cerveny_koberec_banner

Začtěte se do speciálního filmového vydání knihy Padesát odstínů temnoty.

Všechny čtenářky fandící milostné dvojici Christian Grey a Anastasie Steelová se dočkaly. Od 9. února 2017 se v našich kinech promítá romantické drama Padesát odstínů temnoty, které poodhaluje další pikantnosti, romantiku a temná zákoutí vztahu milionáře a mladé studentky. Společnost Albatros Media a.s. a nakladatelství XYZ ví, po čem ženské srdce touží a připravily si pro nás překvapení v podobě knihy Padesát odstínů temnoty: Fifty Shades Darker – filmové vydání. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o tři tyto hříšné tituly.

Každý ze tří výherců získá knihu Padesát odstínů temnoty: Fifty Shades Darker – filmové vydání:

  • Název: Padesát odstínů temnoty: Fifty Shades Darker – filmové vydání
  • Žánr: čtení pro ženy
  • Vazba: brožovaná lepená
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Kdo jsou hrdinové pikantní romance Padesát odstínů temnoty?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 2. 2017 do 12. 2. 2017.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Padesát odstínů temnoty.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Padesát odstínů temnoty: Fifty Shades Darker – filmové vydání:

Druhý díl erotického románu o temných touhách v každém z nás…

Oficiální vydání knižní předlohy stejnojmenného filmu obsahuje fotografie E L Jamesové z natáčení doplněné o popisky a ukázku z chystané knihy PADESÁT ODSTÍNŮ TEMNOTY z pohledu Christiana Greye.

Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit.

A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…

Autor: E L James

Žánr: čtení pro ženy

Nakladatelstvi: XYZ

Doporučeno od: 15 let

Počet stran: 672 stran + 16 stran příloha

Formát: brožovaná lepená

Datum vydání: 6. 2. 2017

 

Pravidla soutěže o knihy Padesát odstínů temnoty: Fifty Shades Darker – filmové vydání:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 2. 2017 do 12. 2. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 2. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací