Mládeži nepřístupná soutěž o 3 DVD s animákem Buchty a klobásy

souteze_cerveny_koberec_bannerPotraviny se vydávají na svoji životní pouť.

Co dělají naše hračky a domácí mazlíčci, když se za námi zabouchnou dveře od domu už víme. Jak jsou na tom ale párečky, žemle, krekry, pizza a jiné potraviny, které na nás netrpělivě čekají v regálech a chladících boxech supermarketu a čekají až začne jejich život na svobodě? Již brzy se dozví, co to obnáší dostat se do nákupního košíku a opustit bezpečí samoobsluhy. Animák Buchty a klobásy, který se ničeho nebojí je již k dostání i na DVD a BD nosičích. Pokud si chcete dobrodružnou komedii, která by se neměla dostat do dětských rukou, užít i doma, zapojte se s námi o 3 DVD s prvním mládeži nepřístupným počítačem animovaným filmem. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Buchty a klobásy:

  • Název: Buchty a klobásy
  • Nosič: DVD

Soutěžní otázka zní: „Jak zní slogan, který se nachází na filmovém plakátu k filmu Buchty a klobásy?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 2. 2017 do 17. 2. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Buchty a klobásy.

Soutěžní formulář:
[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Buchty a klobásy:

Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket.

Ve filmu účinkují (svými hlasy) nejslavnější současní komici: Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton a Salma Hayek.

Režie: Conrad Vernon, Greg Tiernan

Hrají (hlasy): James Franco, Jonah Hill, Kristen Wiig, Seth Rogen, Edward Norton, Salma Hayek, Paul Rudd, Bill Hader, Michael Cera

Premiéra v ČR: 25. 8. 2016 (Falcon)

Na DVD: od 18. 1. 2017 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Buchty a klobásy:

1. Soutěž probíhá v období od 2. 2. 2017 do 8. 2. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 2. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací