Kouzelnická soutěž o tři knihy Fantastická zvířata

souteze_cerveny_koberec_banner

Zjistěte, kde žije pětinoh i čím se živí kluběnka.

Nespočet fanoušků toužilo po tom, aby mohli prozkoumat knížku plnou tajemných tvorů – Fantastická zvířata a kde je najít. S touto odbornou publikací se do školy čar a kouzel v Bradavicích vypravil i legendární čaroděj Harry Potter. Nakladatelství ALBATROS toto přání vyslyšelo a vydalo 15. května 2017 napjatě očekávaný magický bestiář. Při této slavnostní příležitosti jsme pro vás ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. připravili soutěž o tři novotou i kouzlem vonící výtisky Fantastických zvířat.

Každý ze tří výherců získá knihu Fantastická zvířata:

  • Název: Fantastická zvířata
  • Žánr: fantasy pro děti
  • Vazba: vázaná s laminovaným potahem
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Kolik stran má magická publikace Fantastická zvířata, kterou vydalo nakladatelství Albatros 15. května 2017?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 5. 2017 do 23. 5. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný knižním novinkám.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Fantastická zvířata:

Jen teď mají mudlové možnost zjistit vše o kouzelných bytostech, nyní navíc v novém hábitě!

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše.

Autor: J. K. Rowlingová

Žánr: fantasy pro děti

Nakladatelstvi: ALBATROS

Doporučeno od: 8 let

Počet stran: 144 stran

Formát: vázaná s laminovaným potahem

Datum vydání: 15. května 2017

 

Pravidla soutěže o knihy Fantastická zvířata:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 5. 2017 do 23. 5. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 5. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací