Soutěž o 3 DVD s česko-slovensko-polskou komedií Všechno nebo nic

souteze_cerveny_koberec_banner

Pusťte si povedenou komedii i u vás doma.

 

Divácký hit, česko-slovensko-polská komedie Všechno nebo nic okouzlila nespočet diváků. Nyní kamarádky Linda a Vanda v podání Táni Pauhofové a Kláry Issové zamířily na DVD, aby nás rozesmály i v pohodlí našich domovů. Chybět samozřejmě nesmí ani charizmatičtí herci Michał Żebrowski, Paweł Deląg a Ondřej Sokol. Pokud se chcete i vy pobavit nad milostnými eskapádami dvou nerozlučných kamarádek, zapojte se do naší aktuální soutěže, kterou vám přinášíme ve spolupráci se společností Magic Box.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Všechno nebo nic:

  • Název: Všechno nebo nic
  • Nosič: DVD

Soutěžní otázka zní:

„Jakou barvu měly šaty, které oblékla Táňa Pauhofová na premiéru komedie Všechno nebo nic?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 29. 5. 2017 do 4. 6. 2017.

 

Pokud si nevíte rady, podívejte se na video z premiéry Všechno nebo nic.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Všechno nebo nic:

Film Všechno nebo nic – český Deník Bridget Jonesové?

Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké.

Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, „protože ji má rád“. A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi…

Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali…

Režie: Maciej Stuhr

Hrají: Jan Budař, Zuzana Kronerová, Ondřej Sokol, Táňa Pauhofová, Vlastina Svátková, Klára Issová, Petra Hřebíčková, Luděk Sobota, Petr Vaněk, Václav Upír Krejčí, Ľuboš Kostelný, Marek Salvet, Leoš Mareš, Vladimíra Havlíčková, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Bronisław Wrocławski, David Piskor, Amélie Pokorná

Premiéra v ČR: Premiéra v ČR: 12. 1. 2017 (Bioscop)

Na DVD a BD od: 17. 5. 2017 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Všechno nebo nic:

1. Soutěž probíhá v období od 29. 5. 2017 do 4. 6. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 29. 5. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací