Blesková soutěž o tři knihy Auta 3 – Příběh podle filmu

souteze_cerveny_koberec_banner

Souboj Bleska McQueena s novou generací závoďáků se odehrává nejen v kinech, ale i na stránkách knihy.

Blesk McQueen už nejednou dokázal, že žádný ze snů není nesplnitelný. Důležité je vytrvat a nechat si poradit od svých přátel. I ve třetím filmovém dobrodružství čeká na sporťáka s číslem 95 nepřekonatelná výzva, a to nová generace závodních aut. Dokáže se McQuee vrátit na výsluní? To se dozvíme již od 15. června 2017. Při příležitosti uvedení animáku Auta 3 do kin vám přinášíme ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. soutěž o tři knihy Auta 3 – Příběh podle filmu, které vychází v nakladatelství Egmont.

Každý ze tří výherců získá knihu Auta 3 – Příběh podle filmu:

  • Název: Auta 3 – Příběh podle filmu
  • Žánr: pohádka
  • Vazba: vázaná s laminovaným potahem
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Kdo v českém znění dabuje legendárního závoďáka Bleska McQueena?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 15. 6. 2017 do 21. 6. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Auta 3.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Auta 3 – Příběh podle filmu:

Legendární závoďák Blesk McQueen jednoho dne zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo dráhu, kterou nade vše miluje. Zpět do hry mu může pomoct mladá automechanička Cruz Ramirezová. Blesk také nesmí zapomínat na rady, které mu dával Doktor Hudson. Slavný závoďák s číslem 95 chce ve Zlatém pístu všem dokázat, že se jen tak snadno nevzdá!

Žánr: pohádka

Nakladatelstvi: Egmont

Doporučeno od: 5 let

Počet stran: 64 stran

Formát: vázaná s laminovaným potahem

Datum vydání: 15. června 2017

 

Pravidla soutěže o knihy Auta 3 – Příběh podle filmu:

1. Soutěž probíhá v období od 15. 6. 2017 do 21. 6. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 15. 6. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací