Vyletněná soutěž o tři knihy Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta

souteze_cerveny_koberec_banner

Legendární Jack Sparrow ožívá i v knižní podobě.

Už jste viděli nejnovější Piráty z Karibiku s podtitulem Salazarova pomsta? Pokud chcete akční dobrodružství prožít znovu, můžete sáhnout i po knize, která vyšla v nakladatelství Egmont. Jack Sparrow s Turnerem zažívají v publikaci Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta výpravu svých životů. Těšit se můžeme nejen na spoustu nových postav, ale samozřejmě i staré známé parťáky a záporáky. To největší zlo se ovšem bude šířit kolem kapitána Salazara (Javier Bardem), který utekl z Ďáblova trojúhelníku. Soutěž o tři knihy Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta vám přinášíme ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. 

Každý ze tří výherců získá knihu Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta:

  • Název: Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta
  • Žánr: fantasy pro děti, dobrodružství
  • Vazba: rožovaná lepená s chlopněmi
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Odkud utekl strašlivý kapitán Salazar (Javier Bardem), kterého můžeme vidět ve filmu Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 7. 2017 do 12. 7. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Piráti z Karibiku 5 – Salazarova pomsta:

V pátém pokračování úspěšné pirátské série se znovu setkáte s vašimi oblíbenými hrdiny Jackem Sparrowem a Willem Turnerem, kteří tentokrát musejí spojit síly proti démonickému pirátovi Salazarovi. Tomu se podařilo uprchnout ze zajetí v Ďábelském trojúhelníku a nyní má spadeno na všechny piráty v Karibiku. Jackovi a Willovi zbývá jediná naděje: zmocnit se Poseidonova trojzubce, s jehož pomocí lze ovládat síly moře.

Žánr: fantasy pro děti, dobrodružství

Nakladatelstvi: Egmont

Doporučeno od: 6 let

Počet stran: 168 stran

Formát: brožovaná lepená s chlopněmi

Datum vydání: 15. června 2017

 

Pravidla soutěže o knihy Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 7. 2017 do 12. 7. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 7. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací