Soutěž o 3 knihy Mládí v hajzlu podepsané spisovatelem C. D. Paynem

souteze_cerveny_koberec_bannerKdo se začte do tří deníků Nicka Twispa?

 
 
 
Začátkem léta do Prahy dorazil vzácný host, a to americký volnomyšlenkář a spisovatel C. D. Payne, který zde představil jednu ze svých nejpopulárnějších sérií v novém, atraktivnějším obalu. Souhrnné vydání knih Mládí v hajzlu nám nabízí možnost začíst se do prvních tří deníků Nicka Twispa. Při této příležitosti jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím JOTA připravili bombastickou soutěž o tři knihy Mládí v hajzlu s vlastnoručním podpisem populárního autora.

Každý ze tří výherců získá knihu Mládí v hajzlu:

  • – autor: C. D. Payne
  • – počet stran: 576
  • – formát: 160×230
  • – vazba: pevná s přebalem

Soutěžní otázka zní:

„Co se za posledních pět let, podle C. D. Payna, v Praze změnilo?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 7. do 29. 7. 2017. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku z autogramiády C. D. Payna v Praze.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Mládí v hajzlu:

Deníky Nicka Twispa 1-3

První tři knihy o Nicku Twispovi v jedné!

Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Nick je kluk s úžasnou schopností zaplétat se do nesnází. Všechny jeho vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou „intelektuálku“ v Ukiahu. Když se Nickova rodina rozpadne, město hoří a všechny výpadovky blokuje policie, musí se tento rebelující teenager vyrovnat s ekonomickým strádáním, bezdomovectvím, „gulagem školství“, soutěživým otcem a počínající plešatostí. V průběhu toho všeho se neustále snaží přelstít „afektovaného debila“ Trenta Prestona, svého soka v lásce. Paradoxně na své spletité cestě dospíváním nachází především radost ze života a soucit – obojí velmi nakažlivé!

Až budete číst tento velký komický epos náctileté úzkosti, buďte připraveni smát se nahlas.

Doporučujeme všem, kteří přežili dospívání.

Autor: C. D. Payne

Počet stran: 576

Formát knihy: 160×230

Vazba: pevná s přebalem

Nakladatelství: Jota

Pravidla soutěže Mládí v hajzlu

1. Soutěž probíhá v období od 23. 7. 2017 do 29. 7. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství JOTA, s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 7. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací