Soutěž s celovečerním vlogem Nejsledovanější o trička, náramky, samolepky a plakáty s podpisy YouTuberů

souteze_cerveny_koberec_banner

Vyhrajte balíček nejsledovanějších cen s autogramy.

 

 

Pedro, Shopaholic Nicol, Kovy, Gabrielle Hecl a sestry z A Cup of Style opouští pohodlí a bezpečí svých YouTube kanálů a vrhají se do neprobádaných filmových vod. Již od 14. září 2017 se můžete se svými oblíbenými YouTubery seznámit tak, jak ještě nikdy předtím prostřednictvím celovečerního vlogu Nejsledovanější. Režisér Jiří Sádek a jeho tým strávil celý rok sbíráním pozoruhodného materiálu a umožní tak nejen všem fanouškům, ale i rodičům nahlédnout pod pokličku YouTuberského fenoménu. Při příležitosti uvedení snímku do kin vám přinášíme soutěž o tři nadité balíčky, které do hry věnoval právě film Nejsledovanější. Chybět nemohou ani plakáty s vlastnoručními podpisy Pedra, Shopaholic Nicol, Kovyho, Gabrielle Hecl a A Cup of Style .

Každý ze tří výherců získá:

  • – triko s motivem filmu Nejsledovanější
  • – náramek s motivem filmu Nejsledovanější
  • – samolepky Nejsledovanější
  • – plakát Nejsledovanější s vlastnoručním podpisem Pedra, Kovyho, Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl a A Cup of Style

Soutěžní otázka zní:

Jakou barvu mělo tričko s nápisem PedrosGame, které podepisoval YouTuber Pedro na pražské autogramiádě v rámci předpremiérové tour s celovečerním vlogem Nejsledovanější?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 15. 9. do 21. 9. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte naše video Tour Nejsledovanější – Pedro, Shopaholic Nicol, Kovy, Gabrielle Hecl a A Cup of Style.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Nejsledovanější:

Celovečerní dokument mapující fenomén YouTuberů – tvůrců internetových videí s miliónovým publikem.

Jsme svědky generačního přerodu audiovizuální zábavy. Televizní produkci konkuruje nezávislá tvorba internetových tvůrců, kteří už stihli zaujmout v žebříčcích celebrit první místa. Rodiče panikaří, když jejich děti tráví celý den přimrzlé u obrazovek notebooků a smartphonů.

NEJSLEDOVANĚJŠÍ je komunikačním mostem mezi dvěma generacemi. Co to vlastně znamená být YouTuberem? A proč se stali YouTubeři fenoménem, který má už dnes na společnost nepřehlédnutelný vliv?

Celovečerní dokument poodhaluje tajemství jejich úspěchu a nahlédne do každodenních životů, které drží stranou kamery. Vyslechne názory všech, kterých se sledování a vytváření YouTube videí dotýká. Rodičů dětí, marketingových specialistů, sociologů, psychologů a samotných diváků.

Hrají: Pedro, Shopaholic Nicol, Kovy, Gabrielle Hecl, A Cup of Style

Režie: Jiří Sádek

Premiera v ČR: 14. 9. 2017 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Nejsledovanější:

1. Soutěž probíhá v období od 15. 9. 2017 do 21. 9. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval celovečerní vlog Nejsledovanější.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dnů, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 15. 9. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací