Black Sabbath: The End of the End v multikině Premiere Cinemas a Golden Apple Cinema

Nechte se pohltit hudbou.

 

Rozlučte se s Black Sabbath speciálním záznamem jejich koncertů Black Sabbath: The End of The End, které natočil a zrežíroval Dick Carruthers, jenž stál u vzniku celé řady velkých hudebních snímků. Hity jako Iron Man, Paranoid nebo protiválečná War Pigs v podání původního složení kapely včetně Ozzyho Osbourna, kytaristy Tonyho Iommiho a basáka Terrence „Geezera“ Butlera si budete moci osobně vychutnat ve čtvrtek v podvečer v multikině Golden Apple Cinema a v rámci cyklu Premiere Extra v Premiere Cinemas v Praze, Olomouci a Teplicích.

Co: Speciální projekce Black Sabbath: The End of the End – Premiere Extra

Kdy: 28. září 2017

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Speciální projekce Black Sabbath: The End of the End

Kdy: 28. září 2017

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz

Synopse Black Sabbath: The End of The End

Kapela Black Sabbath se letos v únoru rozloučila se svými fanoušky dvěma monstrózními koncerty ve svém domovském Birminghamu. Vznikl z nich koncertní snímek s lakonickým názvem The End of The End a jako každé ‚sbohem‘ je doslova nabitý emocemi. Během vystoupeních završujících téměř 50letou éru vynálezců heavy metalu zazněly nejslavnější hity jako Iron Man, Paranoid nebo protiválečná War Pigs v podání původního složení kapely včetně Ozzyho Osbourna, kytaristy Tonyho Iommiho a basáka Terrence „Geezera“ Butlera.

Heavymetaloví klasici odehráli během půl století dlouhé kariéry na 80 koncertů, které vidělo víc než milion fanoušků po celém světě. Skladby, které zazněly na derniérovém podiu, ve filmu doplní exkluzivní zákulisní záběry a osobní rozhovory, v nichž kapela vzpomíná na desetiletí společného působení. Kamera navštíví také nahrávací studio, v němž si rockeři střihnou staré skladby, které nikdy nezazněly před živým publikem. Film jako ‚labutí píseň‘ největší heavymetalové kapely všech dob natočil Dick Carruthers, ostřílený režisér řady velkých hudebních snímků.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací