Soutěž o 2×2 vstupenky na Severskou filmovou zimu 2018 v Praze

souteze_cerveny_koberec_banner Kdo se vydá do kina v rámci festivalu Severská filmová zima?

 
 
 
Jako každý rok, i letos po podzimu přichází zima a s ní i přehlídka snímků Severská filmová zima pořádaná Severským filmovým klubem. Od 8. do 12. února 2018 budeme moci v pražském kině Lucerna zhlédnout 28 filmů, a to 8 novinek, 8 filmů ze Švédska, 8 z Norska a 8 komedií. Poté se přehlídka kinematografie severských a pobaltských států vydá na tour po třinácti českých městech. Pokud si chcete i vy zajít do kina a okusit alespoň kousek z nabízeného programu, zapojte se s námi do soutěže o 2×2 vstupenky na film dle vlastního výběru v rámci festivalu Severská filmová zima 2018 v Praze ve velkém sále kina Lucerna.

Každý ze dvou výherců získá:

– dvě vstupenky na film dle vlastního výběru v rámci přehlídky kinematografie severských a pobaltských států Severská filmová zima 2018 v Praze ve velkém sále kina Lucerna

Soutěžní otázka zní:

„Jaká témata nabídne osmý ročník festivalu Severská filmová zima?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 1. 2018 do 29. 1. 2018. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný Severské filmové zimě 2018.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Pravidla soutěže o ceny s festivalem Severský filmový podzim:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 1. 2018 do 29. 1. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 2 výherci. Výhry do soutěže věnoval Severský filmový klub.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 1. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací