Soutěž o tři knihy 50 odstínů hantecu s podpisem

souteze_cerveny_koberec_bannerOkuste krásy a chutě hantecu.

 
 
  Honza Žanek Hlaváček vyzpovídal padesát VIP osobností, aby nám prostřednictvím rozhovorů s nimi představil krásu brněnského hantecu. Kniha 50 odstínů hantecu toho ovšem nabízí mnohem více. Pokud publikaci otočíte, zjistíte, že v ruce držíte jedinečnou dvojknihu. Honza Žanek Hlaváček nám totiž nabízí i chutnou krmi v podobě několika receptů 50 chutí hantecu. Abyste mohli hantec prozkoumat opravdu důkladně, připravili jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím JOTA soutěž o tři publikace 50 odstínů hantecu / 50 chutí hantecu s podpisem.

Každý ze tří výherců získá knihu 50 odstínů hantecu s podpisem:

  • – autor: Honza Žanek Hlaváček
  • – počet stran: 272
  • – formát: 130×200
  • – vazba: pevná

Soutěžní otázka zní:

„Která herečka se stala kmotrou knihy 50 odstínů hantecu v Paláci knih Luxor?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 5. 2. do 11. 2. 2018. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku ze křtu knihy 50 odstínů hantecu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy 50 odstínů hantecu:

DVĚ KNIHY V JEDNÉ!

Hantec v zážitcích padesáti VIP osobností šoubyznysu.
První hantecová kuchařka na světě. Jídla s příběhem.

To, že hantec způsobuje dobrou náladu a navíc chutná skvěle, zjistíte v dvojknize 50 odstínů hantecu / 50 chutí hantecu. V padesáti rozhovorech s našimi celebritami, které se nějakým způsobem „dotkly“ hantecu, se dočtete často i dost pikantní historky legendárních brněnských postav. I třeba o tom, jak se stalo, že se Zlatý slavík do Brna nedostal, a jak se vlastně v Brně hantec objevil. Pro tápající v tomto slangu nechybí ani hantecový slovníček.

Naprosto revolučním počinem je siamské dvojče publikace – hantecová kuchařka. Podle ní zaručeně uvaří skvělé jídlo s příchutí hantecu i naprostý kuchařský antitalent. Jinak nevařící autor totiž všechny pokrmy osobně připravoval a své zážitky z kuchyně v knize barvitě popsal. Není bez zajímavosti, že během tohoto počínání přibral dvanáct kilo. Uvedené recepty mají dokonce i svoje vlastní příběhy. 

Grafické zpracování publikace, jakož i ilustrace a desítky nekonvenčních koláží jsou dílem hudebníka Libora Machaty.

Dvojkniha zaujme nejenom milovníky hantecu  a dobrého jídla, ale i všechny čtenáře se smyslem pro humor.

Autor: Honza Žanek Hlaváček

Počet stran: 272

Formát knihy: 130×200

Vazba: pevná

Nakladatelství: Jota

Pravidla soutěže 50 odstínů hantecu:

1. Soutěž probíhá v období od 5. 2. 2018 do 11. 2. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství JOTA, s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 2. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací