Addamsova rodina 2 (2021)

Režie: , , ,
Premiéra v ČR: 28. 10. 2021 ()

Synopse: Pokračování. Opravdu originální!

Nejoblíbenější strašidelná rodinka se vrací na plátna kin! Morticia a Gomez s jistým nespokojením sledují, jak jejich děti dospívají a začínají se vyhýbat rodinným večeřím a další společným aktivitám. Proto se rozhodnou upevnit rodinná pouta a vyrazit na poslední strašnou rodinnou dovolenou. Naloží dceru Wednesday, syna Pugleyho, strýčka Festera a ostatní členy rodiny do velkého karavanu a vydají se na dalekou cestu napříč Amerikou, aby se opět sblížili a zažili nové vzrušující dobrodružství. Mohlo by se na tom něco pokazit?

Recenze:
Režisér Greg Tiernan servíruje – kdy jindy než na Halloween – pokračování Addamsovy rodiny, v animované sérii jako díl číslo dva. Oblíbení výstřední členové Gomez, Morticia, Pugsley, Wednesday a strýček Fester se tentokrát vydávají na dovolenou po Spojených státech. A kam jinam než na ta nejděsivější místa, které USA nabídnou. Diváci tak společně s Addamsovými navštíví Údolí smrti, Grand Canyon a zjistí, že i návštěva tak klidného místa, jako jsou Niagarské vodopády, se může zvrhnout ve vodní jízdu o život.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací