Alibi na klíč (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 12. 10. 2017 ()

Synopse: Užívejte si neřestí, Alibi na klíč to za vás vyžehlí. A nikdo se nic nedozví. Bláznivá komedie o kanceláři, která poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli klid od všeho? Hrdinové z Alibi na klíč všechno zařídí a nikdo nemá ani páru.

Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Hlavní hrdina filmu a všech možných alibi se jde konečně seznámit s rodiči své úžasné přítelkyně a zjistí, že jejího tátu vlastně docela dobře zná. Právě mu totiž připravil fantastické krytí na víkendové zálety. Takže malér. Lavina šílených událostí a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A nejen to. Jakmile jedna odezní, už je tu druhá . . a třetí . . a čtvrtá.

Alibi na klíč má to nejlepší z francouzských komedií. Je to komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi.

Recenze:
Greg (Philippe Lacheau) má ušlechtilou vizi. Protože se mu kvůli otcově nevěře kdysi rozvedli rodiče, rozhodl se, že bude po zbytek života pomáhat nejroztodivnějším nešťastníkům z bryndy. A tak založil Alibi.com, firmu, která vám poskytne krytí kdykoli jen potřebujete. Ututlá vaše aférky, umožní vám jít na hokej s přáteli místo večeře s rodiči vaší milované, omluví vás z práce – zkrátka vám poskytne to nejvěrohodnější alibi.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací