Aquaman (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 12. 2018 ()

Synopse: Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa – Hra o trůny), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen…králem.

Recenze:
Poprvé jsme ho potkali v krátkém cameu v Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti, a pak jsme se s ním více seznámili v loňské Lize spravedlnosti, kde měl poněkud větší roli. Nyní se vodní hrdina jménem Aquaman oficiálně představuje ve svém vlastním stejnojmenném snímku. Sledujeme jeho origin story od útlého dětství až po dospělost, kdy se musí postavit svému mladšímu bratrovi Ormovi, který chce ovládnout všechny oceány a vyhlásit válku pobřežnímu světu, tedy lidem. A jediný, kdo ho může zastavit je právě Aquaman, k tomu však potřebuje posvátný trojzubec krále Atlanna, ale ten není tak jednoduché získat.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací