Battle of the Year (2013)

Film

battle_of_the_year_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 24. 10. 2013 ()Oficiální synopse:
Battle ofthe Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým. Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu. Film bude uveden do kin v atraktivním formátu 3D.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
battle_of_the_year_plakat

Sečteno a podtrženo, vyrovnat se (nebo dokonce předčít) Battle of the Year v tanečních sekvencích nebude vůbec lehké a bezesporu to chvíli potrvá. Ten zbytek už je trochu horší. Snímek pak bohužel působí více jako dokument, který chce světu ukázat krásu, dřinu i akrobatická čísla, které jsou breakdance vlastní, než celovečerní drama s prvky komedie.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací