Betonový kovboj (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 2. 4. 2021 ()

Synopse: Vzpurný teenager má strávit léto s otcem, o kterém už dlouho nic moc neví. Mezi černošskými kovboji z Filadelfie ale najde velkou rodinu, co vždycky drží při sobě.

Recenze:
Mladý kluk Cole (Caleb McLaughlin) je problémovým teenagerem, který se často zúčastňuje rvaček a je tak pravidelně vyhazován z každé školy, do které přijde. Když je pro jeho matku situace již neúnosná, odveze syna za otcem (Idris Elba), kterého Cole neviděl od doby, kdy byl ještě malé dítě. Sblížení otce a syna je vcelku náročné, mnohem více ale Colea překvapí, že otec a jeho sousedé jsou tzv. „betonovými kovboji“, kteří se ve Filadelfii starají o koně a mají zde svůj improvizovaný ranč. Postupné zapojování se do života těchto kovbojů dokáže vzpurného Colea mnohému naučit a přimět ho přehodnotit některé věci ve svém životě. Zároveň se však začne stýkat s lidmi, kteří jej mohou dostat do velkých problémů.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací