Bez kalhot (2012)

bez_kalhot_magic_mike_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 12. 7. 2012 ()

Synopse: Ve svém novém filmu nám režisér Steven Soderbergh otevírá dveře do světa mužských striptérů. Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum však ve snímku nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthewa McConaugheyho uvidíme v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Recenze:
Po zhlédnutí traileru každou ženu zaručeně napadne, že tohle je film jako dělaný pro dámskou jízdu bez drahých poloviček. To jistě ano, ale že by to bylo až tak žhavé, to se zase říci nedá. Až na striptérská čísla působí celé vyprávění nedotaženě a lehce „odfláknutě“. Na povrch vypluje hodně otázek a problémů a na spoustu z nich nedostanete žádnou odpověď nebo tak zmatenou, že byste si ji raději odpustili. Navíc to mezi Tatumem a jeho osudovou láskou v podobě Cody Horn jiskří asi jako v elektrické zásuvce bez proudu.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací