Bláznivá dovolená (2015)

blazniva_dovolena_2015_plakat1
Režie: ,
Premiéra v ČR: 27. 8. 2015 ()

Synopse: Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Ed Helms se svoji filmovou partnerkou Christinou Applegate v hlavních rolích se s rodinou vydají na další cestu provázenou jedním neštěstím za druhým. Film je režijním debutem Jonathana Goldsteina a Johna Francise Daleyho.

Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku“ Walley World.

Recenze:
Do kin se ve vypůjčeném autě řítí nešikovný a hodný tatínek Griswold (Ed Helms), jeho žena (Christina Applegate) a jejich dva synové. Ještě než na plátně jejich road trip začne, série bláznivých fotek z minulých dovolených nám napovídá, že uvidíme hodně podivných situací. Ti z nás, kdo znají předchozí filmy z dovolenkové série, asi už vědí, co čekat. Ti neznalí můžou být trochu nervózní, zda to bude výlet k popukání, nebo rodinná cesta do vyhlášeného Walley Worldu vyloudí ve tvářích diváků jen trapný úsměšek.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací