Bláznivá pětka (2016)

blazniva_petka_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 14. 7. 2016 ()

Synopse: Třeskutá francouzská komedie plná neočekávaných zvratů, která hned po svém uvedení ve Francii úspěšně zaútočila na bránice diváků všech věkových kategorií.

Pět kamarádů z dětství si užívá ve společném bytě v srdci Paříže díky velkorysosti jednoho z nich – Samuela. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci kamarádům, se pouští do riskantních projektů. Štěstí mu však nepřeje – zaplete se s místní mafií, poštve si proti sobě dealery drog, neuspěje ve světě diskoték a nakonec ho ještě začne hledat policie. Nezbývá mu nic jiného, než přiznat pravdu svým spolubydlícím kamarádům a požádat je o pomoc.

Recenze:
Francouzští filmoví šéfkuchaři nám naservírovali svěží letní komediální salát, jehož hlavními ingrediencemi je pět nerozlučných kamarádů, se špetkou asijského koření, které pocítíme na začátku a konci snímku. Mladí přátelé již od dětství představují idylickou partu, i když je každý úplně jiný. Těžko si představit, jak by spolu v reálu zcela rozdílní lidé vycházeli.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací