Broadway (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 8. 2022 ()

Synopse: Příběh tanečnice Nelly, která se v současných Aténách přidá ke skupině zlodějů. Příběh o vzestupu a pádu gangu na okraji společnosti.

Nelly utekla ze své bohaté a panovačné rodiny. Když tančí ve striptýzovém klubu, potká Markose, malého, ale charismatického gangstera, který jí pomůže utéct před pohůnky jejího nevlastního otce. Markos se brzy stane jejím ochráncem a milencem. Přivede ji do aténské Broadwaye, opuštěného zábavního komplexu, kde žije malá skupina tanečníků, tuláků, zlodějů a zajaté opice. Nějakou dobu jde všechno dobře, dokonce i tehdy, když se na Broadwayi objeví záhadný muž, zraněný a obvázaný, kterého chce zabít nejnebezpečnější aténská mafie. Když je však Markos zatčen a uvězněn, zaujme nově příchozí nečekaně důležité místo v partě.

Recenze:
Nelly (Elsa Lekakou) neví, co od života chce, ale ví, co nechce. Utíká od rodičů, kteří ji svazují svým očekáváním. Je zvyklá stále utíkat a posléze být zachraňována. Když se živí jako striptérka, narazí na Markose (Stathis Apostolou). Další muž, který ji zachrání. Ale co za to bude chtít? Přivede ji ke skupince pouličních zlodějů, kterou vede. Okupují opuštěné divadlo Broadway v Athénách, kde si vytvořili vlastní svět. Jsou rodina, kterou nikdy neměli. Ale účast v téhle rodině není zadarmo, jsou to sehraní zlodějíčci, kteří si zručně přivlastňují cizí peněženky. Nelly jako tanečnice začne předvádět taneční čísla na veřejných místech, aby svými výstupy odlákala pozornost nic netušících obětí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací