Bullet Train (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 8. 2022 ()

Synopse: Brad Pitt hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Od režiséra filmu Deadpool 2, Davida Leitche. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem.

Recenze:
Když se střetne několik nájemných vrahů v jednom rychlíku. Tak to může vyústit jedině v neotřelou nadupanou jízdu, jak potvrzuje David Leitch ve svém nejnovějším díle.  Leitch, který stojí za Deadpoolem 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, v Bullet Train přináší vskutku neotřelou a originální podívanou po všech stranách. Jeho snímek je nejen plný povedené a zábavné akce, ale nabízí i zápletku promyšlenou do nejzazších detailů.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací