Captain Marvel (2019)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 7. 3. 2019 ()

Synopse: Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Denversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi dostihne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Denversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

Recenze:
To sice možná ano, ale ani její četné superschopnosti jí nepomohou zachránit její vlastní film. Ten, byť má spoustu pozitiv, tak má bohužel i mnoho negativ. A tím největším je titulní protagonistka, ale k ní ještě později. Nejprve něco málo k ději. Ten je velmi jednoduchý, ale dostatečně zajímavý. Nabízí nám origin story další superhrdinky. A tou je Carol Danvers, pozemšťanka, která bojuje bok po boku ušlechtilé mimozemské rasy Kree proti Skrullům, kteří ničí okolní planety. Po nezdařilém souboji se ocitá na planetě Zemi, kde se spojuje s agentem Nickem Furym. Carol si však na svůj život na Zemi nevzpomíná, a tak společně s Furym krok po kroku odkrývají její minulost a klíč k jejím tajuplným schopnostem a tomu, jak zastavit válku mezi Kree a Skrully.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací