Čarovný les (2014)

carovny_les_plakat2
Režie:
Premiéra v ČR: 2. 4. 2015 ()

Synopse: Vtipný a dojemný muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky - ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu.

Čarovný les je moderním zpracováním oblíbených pohádek bratří Grimmů, ve kterém se protínají příběhy hned několika z nich, a který ukazuje, jaké důsledky mají přání a poslání jejich postav.

Recenze:
Nejen režisér a maminka, ale i pohádkové postavy někdy mají pravdu. V našem případě Popelka, která očekávala od Čarovného lesa a bálu trochu něco jiného, něco magičtějšího. Tvůrci muzikálového dobrodružství vzali shaker, vhodili do něho čtyři známé pohádky, celou kopu populárních herců a hereček, několik písniček, jeden příběh pro propojení a pořádně protřepali. Výsledný koktejl pojmenovali Into the Woods a pustili ho do světa.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací