Chlap na střídačku (2020)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 13. 2. 2020 ()Oficiální synopse:
Patnáct let vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá, rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plan je přímo skandální. Navrhne jí, aby si péči o Jirku rozdělily a udělaly z něj tak chlapa na střídačku. Lenka po prvotním šoku souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc. Co se všem zdá zpočátku jako perfektní plán, kdy je Jirka jeden týden s manželkou, druhý s milenkou, se nakonec může stát pro všechny pořádnou noční můrou….
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Za tímto stodevítiminutovým pokusem stojí především Petr Zahrádka, režisér a scénárista v jedné osobě. Před zahájením natáčení měl rozhodně zvážit, zda si k sobě nemá ještě někoho přizvat. Třeba by mu poradil, že jedna zápletka, která navíc vypadá jako z nějakého českého nekonečného seriálu, opravdu nebude dostatečně nosná pro celovečerní film.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací