Chlast (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 10. 2020 ()

Synopse: „Pít či nepít?”

Existuje teorie, že bychom se měli rodit s malým množstvím alkoholu v krvi a že mírná podnapilost otevírá naši mysl světu kolem nás, zmenšuje naše problémy a zvyšuje naši kreativitu. Povzbuzeni touto teorií se Martin a jeho tři přátelé, všichni znavení středoškolští učitelé, pustí do experimentu spočívajícího v tom, že si během pracovního dne udržují stálou hladinku. Jestliže Churchill vyhrál druhou světovou válku v alkoholovém oparu, co by pár kapek mohlo znamenat pro ně a jejich studenty?

Recenze:
Když dokázal Churchill tvořit dějiny s dávkou alkoholu v krvi, proč by to nesvedla parta středoškolských učitelů? Tuto otázku si položí čtyři vyhořelí pedagogové a dlouholetí přátelé, které už netěší práce ani usedlý život. Když se k nim donese, že podle výsledků jakéhosi výzkumu zlepší malé množství alkoholu v krvi jejich životy, zvýší kreativitu a zmírní problémy, volba je jasná. Rozhodnou se experiment vyzkoušet v praxi – a výsledek nebude zdaleka takový, jaký si původně představovali.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací