Co jsme komu všichni udělali? (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 19. 5. 2022 ()

Synopse: Claude a Marie Verneuilovi se vrací. A pochopitelně je s jejich rozvětvenou rodinou čekají zcela nové problémy. Opravdu velké a početné problémy.

Claude a Marie Verneuilovi v prvním filmu provdali i čtvrtou dceru a ve druhém úspěšně udrželi všechny své dcery i jejich rodiny ve Francii. A právě když se jim je podařilo přesvědčit, aby nikam neodjížděli, nečekali, že všichni skončí v jejich malebném Chinonu a budou je mít víceméně pořád za krkem. Za péči a starostlivost se jim dcery i se svými rodinami chtějí odvděčit a využijí k tomu skutečnost, že Claude a Marie slaví čtyřicet let společného života. Začnou pro ně připravovat velkou oslavu v jejich rodinném domě, a protože to musí být oslava opravdu pořádná, pozvou do Francie i rodiče svých manželů. Claude a Marie tak budou muset pod svou střechou přivítat rodiče zeťáků Rachida, Davida, Chaa a Charlese. Tento „rodinný“ sraz slibuje, že bude hodně bohatý na nejrůznější události. Stačí k tomu už jen to, že tyto rodiny jsou z nejrůznějších koutů světa a rozhodně je nespojuje ani stejná víra. Nechte se překvapit a hlavně pobavit.

Recenze:
Francouzská komedie z roku 2014 Co jsme komu udělali? uchvátila diváky svým nekorektním humorem a hrdiny z více generací. Není tedy divu, že se dočkala v roce 2019 o poznání slabšího pokračování, bohužel scénárista/režisér Philippe de Chauveron měl stále dost inspirace na natočení třetího dílu. V předchozích snímcích jsme se setkali s konzervativním párem Claudem (Christian Clavier) a Marií (Chantal Lauby) Verneuilovými, kteří vychovali čtyři dcery. Žádná z nich se ale neprovdala za francouzského katolíka, jak by si přáli, naopak jim nadělily čínského či židovského zetě. Tedy jeden katolík se nakonec našel, pro jejich nejmladší, ale ten pochází z Pobřeží slonoviny. Navzdory všem rozdílům si nakonec uvědomili, že štěstí jejich dětí je to nejdůležitější. Když se v pokračování chtěly všechny mladé páry i s vnoučaty odstěhovat do zahraničí, musel Claude s Marií trochu pletichařit, aby je udrželi ve Francii.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací