Dívka ve vlaku (2016)

divka_ve_vlaku_2016_plakat_hlavni
Režie:
Premiéra v ČR: 6. 10. 2016 ()

Synopse: Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem svého starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason‘. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. . Knižní bestseller roku 2015!

Recenze:
Rachel, Anna, Megan. Tři mladé ženy, které nemají na první pohled mnoho společného. Rachel (Emily Blunt) vedla dokonalý život s Tomem Watsonem (Justin Theroux) na adrese Beckett Road 15 až do chvíle, kdy nemohla otěhotnět. Žal začala utápět v alkoholu, manžel ji po stupňujících se opileckých excesech opustil. Teď jezdí kolem bývalého domova vlakem do práce a zpět. Na chvíli si neodpustí nahlédnout do oken a pozorovat bývalou milenku, dnes už manželku Annu (Rebecca Ferguson), jak zaujala její místo a stará se o dcerku Evie. O dva domy dál bydlí manželský pár, do jehož soukromí se také Rachel naskytne každý den pohled. Začne mít pocit, že dvojici zná, pojmenuje je Jason a Jess. Vypadají šťastně, mají všechno, co Rachel ztratila. Jednoho dne však na balkoně spatří Jess v objetí jiného muže.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací