Doctor Strange (2016)

doctor_strange_2016_plakat_final
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 11. 2016 ()

Synopse: Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru. Přidejte se ke Strangovi na jeho nebezpečné, mystické a zcela neuvěřitelné cestě ve filmu Doctor Strange.

Recenze:
Benedict Cumberbatch představuje komiksového hrdinu, doktora Stephena Strange, jehož talent pro neurochirurgii je přímo úměrný míře jeho arogance. Operace jsou pro něj smyslem života, proto když se mu stane děsivá autonehoda a jeho ruce jsou navždy poznamenány, zhroutí se mu celý svět. Pro uzdravení by udělal cokoli. Když mu západní medicína už nemůže pomoct, vydává se hledat mystické místo Kamar-Taj, které je jeho poslední nadějí. Zde zjistí, že jeho poslání je mnohem větší než stát na operačním sále.

(photo&video: )

Video
Film o filmu:


Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací