Dokonalý šéf (2015)

Film

dokonaly_sef_2015_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 22. 10. 2015 ()Oficiální synopse:
Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý postrach pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým. Dokonalý šéf je výjimečně vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi a o síle druhé šance.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
dokonaly_sef_2015_plakat

Anglický název „Burnt“ byl zřejmě překladatelský oříšek, a tak má drama s Bradleyem Cooperem v hlavní roli v češtině trochu nedovařený název. Šéfkuchař vynikající úrovně Adam Jones, který si úspěch dvou michelinských hvězd pokazí vlastní vinou, vyžaduje dokonalost na talíři a v kuchyni. Dokonalým šéfem je ovšem jen zřídkakdy. Ale hlavně: snímek Johna Wella má úplně jinou chuť, než jakou mu podsouvá titul českých kin.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací