Důvěrný nepřítel (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 8. 2018 ()

Synopse: Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem tzv. inteligentního domu, který má znamenat revoluci v bydlení. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má obyvatelům zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. Andrej je pověřen finalizací projektu. Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), se nastěhují do funkčního prototypu, luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru.

Recenze:
Komu by se nezamlouvalo žít v inteligentním domě, který vám připraví ranní kávu, vysaje za vás v obýváku, pustí oblíbenou hudbu nebo s vámi poklábosí během práce. Ambiciózní sochařce Zuzaně (Gabriela Marcinková) všechny tyto výhody přineslo manželství s programátorem Andrejem (Vojtěch Dyk), který pro nadnárodní firmu spoluvytváří chytré domácnosti.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací