Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 6. 2020 ()

Synopse: Zpěvák a zpěvačka z malého města si nenechají ujít příležitost, splní si sen a zúčastní se největší pěvecké soutěže na světě.

Recenze:
Eurovize a Will Ferrell. To jsou dva hlavní prvky snímku, které by měly divákům dostatečně naznačit, jak tahle hudební komedie bude vypadat. Mezinárodní televizní soutěž je známá především bizarními vystoupeními a kostýmy, přičemž atmosféra celého filmu se nese v tomto duchu. A pokud už diváci viděli nějakou komedii s Willem Ferrellem, dovedou si udělat celkem přesný obrázek o tom, co je čeká. Samozřejmě nemá moc smysl se do sledování pouštět, pokud víte, že vám představitel hlavní role (a zároveň spolutvůrce snímku) nesedí. Pokud k němu výhrady nemáte a je vám navíc líto, že klasická soutěžní podoba Eurovize byla pro letošek kvůli pandemii zrušena, jste nejspíš ideálním divákem tohoto filmu. Užít si ho můžete na Netflixu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací