Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 11. 2018 ()

Synopse: „Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny“ je druhý z pěti zbrusu nových dobrodružství z kouzelnického světa J. K. Rowlingové.

Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.

Recenze:
Čarodějové i mudlové jsou v ohrožení, když z magického vězení uprchne obávaný černokněžník Gellert Grindelwald. Mladý Albus Brumbál však nezahálí a posílá za ním svého nejvěrnějšího a nejoblíbenějšího bývalého studenta Mloka Scamandera. Ten se tak spolu s Jacobem, Tinou a ostatními ocitá v Paříži. Společně pak za pomoci nových spojenci musí rozkrýt tajemství Credence, po kterém se shání i Grindelwald, a zabránit tak velké nadcházející zkáze.

(photo&video: )

Video
Trailer 2:


Trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací