Film roku (2021)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 12. 5. 2022 ()

Synopse: Nejlepší režisér, nejlepší herci, nejlepší nápad?

Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili hravou a poťouchlou komedii Film roku. Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa.

Penélope Cruz jako slavná a excentrická režisérka dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou už legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Tihle tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Recenze:
Stárnoucí milionář si na své narozeniny usmyslí, že po sobě chce kromě svého podnikání zanechat ještě jiný odkaz. Tím má být ten nejlepší snímek, který byl kdy natočen. Najme proto slavnou režisérku Lolu Cuevas. Ta si musí poradit se dvěma zcela odlišnými herci v hlavních rolích. Sebestředný Félix Rivero je uznávanou hollywoodskou hvězdou, zatímco Iván Torres představuje přehnaně zásadového divadelního herce. Oba jsou však legendami v oboru a panuje mezi nimi velká nevraživost, takže ukočírovat je nebude vůbec jednoduché. Svými neortodoxními metodami je Lola dokáže kolikrát dost zaskočit. Jenže premiéra je stále v nedohlednu a do té doby se může stát úplně cokoliv.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací