Footloose: Tanec zakázán (2011)

footloose_tanec_zakazan_poster
Režie:
Premiéra v ČR: DVD 7. 3. 2012 ()

Synopse: Připravte se na pořádný tanec! Stěhování z Bostonu do provinčního maloměsta znamená pro středoškoláka RenaMacCormacka (Kenny Wormald) obrovský kulturní šok. Po tragické nehodě tu totiž zdejší reverend Shaw Moore (Dennis Quaid) dosáhl zákazu hudebních a tanečních akcí. Pro Rena, který se zamiluje do reverendovy nezkrotné dcery (Julianne Hough), je to výzva. Díky němu nakonec strnulé město znovu ožívá. Diváci i kritika jsou zajedno: „Budete mít chuť vstát a dát se do tance!

Recenze:
Student maturitního ročníku Ren McCormack (Kenny Wormald) se po smrti matky odstěhuje z Bostonu ke svému strýci na maloměsto. Po tragické nehodě zde reverend Shaw Moore (Dennis Quaid) prosadil zákaz veřejného tancování a poslechu hlasité hudby. Ren je zvyklý na naprosto jiné poměry a hudba s tancem pro něj představuje neodmyslitelnou součást života. Rozhodně se proti nesmyslným předpisům bojovat, dostává se do konfliktu jak s policií, tak s vedením města. Aby toho nebylo málo, zamiluje se do reverendovy rebelské a nadpozemsky krásné dcery Ariel (Julianne Hough), která chodí s místním gaunerem Chuckem. Dokáže Ren prosadit petici a vrátit (nejen) mladým lidem v Bomontu svobodu?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací