Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 5. 2024 ()

Synopse: Anya Taylor-Joy a Chris Hemsworth hrají ve filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe, který natočil oscarový režisér George Miller a který je očekávaným návratem do kultovního dystopického světa, jenž vytvořil před více než 30 lety ve velkofilmech o Šíleném Maxovi. Miller se nyní znovu vrací se zcela novým originálním, samostatným akčním dobrodružstvím, které odhalí původ mocné postavy z několikanásobně oscarového celosvětového trháku Šílený Max: Zběsilá cesta.

Recenze:
Už je tomu téměř deset let, co nám uhranula postava Furiosy z filmu Šílený Max: Zběsilá cesta, pokračovatele slavné postapokalyptické série s vůní benzínu. Znovu nás vtáhne do světa plného lidského zoufalství, bezbřehého jako nekonečné písečné duny, aby nám poodkryla něco víc ze své minulosti, i když nic z ní nešokuje. Ovšem bude náramně bavit. Tvář Charlize Theron nahradila Anya Taylor-Joy, nějakou tu známou postavu uvidíme v mladším vydání, většina je ale zbrusu nová. Tou hlavní je Dementus Chrise Hemswortha, nečitelný a nepředvídatelný stejně jako příběh filmu. Když se za ním ohlédneme, zjistíme ale, že jsme nic tak překvapivého neviděli.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací