Ghost Rider 2 (2011)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 1. 3. 2012 ()

Synopse: Nicolas Cage se vrací jako Johnny Blaze ve filmu Ghost Rider 2. V pokračování světově úspěšného hitu Ghost Rider z roku 2007 se Johnny, který stále bojuje se svou kletbou ďáblova lovce, skrývá na vzdáleném místě ve východní Evropě, když si ho najme tajná náboženská sekta, aby zachránil mladého chlapce (Fergus Riordan) před ďáblem (Ciarn Hinds). Nejdříve se Johnny zdráhá přijmout zodpovědnost Ghost Ridera, ale je to jediný způsob, jak ochránit chlapce a jediná možnost pro něj, jak se navždy zbavit kletby.

Recenze:
Vezmeme to zkrátka. Nečekejte od motorky žádnou krutou změnu, pouze začne hořet a zanechává ohnivou stoupu, navíc naprosto nic neničící. Oblečení Ghost Ridera – obyčejná holá rozpálená černá kůže. Ghost Rider nově bere duše tím, že oběť chytne, řve a mlátí hlavou ze strany na stranu, dokud se nerozpadnou – ve stylu „Blade effect“ (naprosto stejným způsobem se rozpadávají upíři po zásahu stříbrem ve filmu Blade). Mimochodem každý zasažený Ghost Riderovým řetězem končí stejně.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací