Gloria Bell (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: festival 24. 3. 2019 ()

Synopse: Svobodomyslná rozvedená žena ve středním věku tráví dny v nudné, stereotypní práci a po večerech se chodí odreagovat na taneční parkety po celém Los Angeles. Když jedné noci potká Arnolda, začne se mezi nimi rodit silné pouto. Gloria s překvapením znovu prožívá všechny radosti i strasti, které láska přináší. Snímek je remakem dramatu Gloria, který Sebastián Lelio natočil v roce 2013.

Recenze:
Gloria Bell (Julianne Moore) má nejlepší léta za sebou, což ovšem neznamená, že nemůže bojovat o štěstí a lásku jako každý jiný. Už před mnoha lety se rozvedla, chodí do poklidné práce, snaží se často setkávat se svými dospělými dětmi, které ale mají vlastní životy. Dcera (Caren Pistorius) se právě čerstvě zamilovala, zatímco syn (Michael Cera) si pořídil miminko s nevyrovnanou přítelkyní, která je opustila. Gloriiným největším uvolněním a potěšením je pravidelná návštěva diskotéky s hudbou jejího mládí, což samozřejmě divákovi napoví, že soundtrack bude plný známých hitovek. Na parketu si může hlavní hrdinka užít svobodu i momenty štěstí a její atraktivní vizáž rozhodně nezůstává bez povšimnutí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací