Na konci světa (2017)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 25. 1. 2018 ()Oficiální synopse:
Johnny Saxby (Josh O’Connor) pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe (Alec Secareanu), začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil. Během sezóny jehňat spolu oba dva začínají pracovat stale intenzivněji a stejně intenzivně se začíná vyvíjet jejich osudový vztah, který může oběma navždy změnit život. Na konci světa je podmanivým a tísnivě krásným debutem Francise Leeho, který je zasazen do prostředí rurálního Yorkshiru.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Netradičním způsobem si prorazil cestu do našich kin snímek Na konci světa, a to jako vítěz diváckého hlasování v Letní filmové škole. Hlavní hrdina John Saxby (Josh O´Connor) pracuje od rána do večera na farmě svého těžce nemocného otce. Jediný, kdo mu pomáhá, je jeho babička. Těžkou denní práci a frustraci ze života si John kompenzuje po večerech v hospodách. Alespoň do doby, něž na farmu přijede pracovat rumunský pomocník Gheorghe (Alec Secareanu), který Johna zaujme a přiměje ho uvažovat o jeho dosavadních životních rozhodnutí.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací