Godzilla (2014)

godzilla_2014_poster1
Režie:
Premiéra v ČR: 15. 5. 2014 ()

Synopse: Společnosti Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures uvedou 15.5. 2014 do českých kin uvedení výpravného remaku kultovního filmu Godzilla, jehož původní verzi natočila produkční společnost Toho. Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí.

Hlavní role ve filmu režiséra Garetha Edwardse ztvárnili Aaron Taylor-Johnson („Kick-Ass“), držitel nominace na Oscara Ken Watanabe („Poslední samuraj“, „Počátek“), Elizabeth Olsenová („Martha Marcy May Marlene“), držitelka Oscara Juliette Binocheová („Anglický pacient“, „Cosmopolis“), Sally Hawkinsová („Jasmíniny slzy“), držitel nominace na Oscara David Strathairn („Dobrou noc a hodně štěstí“, „Bourneův odkaz“) a Bryan Cranston („Argo“, televizní seriál „Perníkový táta“).

Recenze:
Pokud se obáváte, že pohled na hory prehistorických svalů a masa bude zastřen deštěm, tmou či mlhou, můžete být v klidu. Tvůrci tentokrát tuto berličku odložili a dopřáli nám setsakramentsky čistý výhled. Majestátné kráčení k vytyčenému cíli je střídáno energickými pohyby. Ladnost i hbitost bychom si vychutnali ještě víc, kdybychom nebyli rušeni mnohdy zbrklým a bolestivým střihem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací