Happy Feet 2 (2011)

Režie:
Premiéra v ČR: 19. 1. 2011 ()

Synopse: Film „Happy Feet Two„ je dalším pokračováním Oscarem ověnčeného animovaného filmu „Happy Feet“. Diváci se vrací do nádherné krajiny Antarktiky v úžasném formátu 3D.

Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven—tučňák, který umí lítat! Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

Recenze:
Už jsme probrali téměř vše, ale jednu z nejdůležitějších ingrediencí filmu jsme nezmínila. Zpěv. Písničky jsou chytlavé a vybrány napříč hudebními žánry. Pokud uvažujete o koupi soundtracku, určitě neprohloupíte. Velkou škodou je český dabing. Nejsou totiž nadabované jen samotné postavy, jak to u muzikálů bývá, ale do češtiny jsou přezpívané i veškeré písničky! A to je opravdu velká škoda. Uvedu jeden příklad za všechny: Pink.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací