Děsivé dědictví (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 19. 7. 2018 ()

Synopse: Když zemře Ellen, matriarcha rodu Grahamů, začíná rodina její dcery rozplétat záhadná a čím dál tím děsivější tajemství svých předků. S přibývajícími odhaleními se čím dál více snaží překonat svůj neblahý osud, který zřejmě pronásleduje celý jejich rod a pomalu ničí vše, co znají.

Recenze:
Po smrti svojí matky začne Annie Graham rozplétat záhadná a znepokojující tajemství svých předků. S dalšími a dalšími děsivými událostmi, které se zasahují rodinu Grahamů, odhalují její členové svůj nezvratný osud, který pomalu ničí všechno a všechny. Tak zhruba zní synopse tohoto nového hororu, který vznikl pod taktovkou Ari Astera. Na první pohled i po zhlédnutí traileru, působí snímek a jeho děj docela slibně. Jenže nenechte se zmást, trailer je pouze hodně dobře prostříhaný. Příběh ve skutečnosti postrádá veškerou logiku i pointu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací