Milovník po přechodu (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 7. 2017 ()

Synopse: Držte si plavky, přichází . . .

Odvážnou a svůdnou letní komedii Milovník po přechodu zdobí sexbomby dvou generací. Mexická kráska Salma Hayek a sexuální symbol šedesátých let, legendární Raquel Welch. Pánské pokolení ji ale přesto příliš neocení. Hlavním hrdinou je totiž zrezlý playboy za zenitem, jehož pokusy vrátit se po letech jako obávaný dobyvatel ženských srdcí a peněženek už neprobouzí libido, ale spíš rozpaky a úsměvy. A obě krasavice mu k tomu pěkně zatopí.

Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přecijen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci?

Recenze:
Maximo má už od mala jediný cíl, nikdy nepracovat a stát se milencem jedné z těch bohatých starších žen. A to se mu splní. Žije v obrovském domě, má všechno po čem zatouží a nechává se obletovat služebnictvem. Zkrátka je mužskou verzí zlatokopky. Jenže, co se stane, když ho odkopne a vymění za mladšího svůdníka? Maximo je nucen odejít bydlet ke své odcizené sestře a synovci, což vyvolá nečekanou lavinu událostí. Jeho cíl je teď jasný: najít si novou bohatou ženu! To však není tak jednoduché, když vám táhne na padesát.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací