Hra peněz (2016)

hra_penez_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 30. 6. 2016 ()

Synopse: V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O'Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů.

Recenze:
Hra peněz je první větší režijní počin Jodie Foster, dříve často obsazované herečky. A dá se říct, že se jí povedlo natočit svižný, ale přesto nabitý snímek. Film na pomezí thrilleru a komedie s ústřední dvojicí Julia Roberts a George Clooney určitě nezapadne, přesto se nedá očekávat, že osloví všechny. Jako celek však funguje skvěle a plní očekávání zábavného oddechového bijáku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací