Iron Sky (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 12. 7. 2012 ()

Synopse: „Přicházíme v míru.”

V posledních chvílích Druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného utajení Nacisté zkonstruovali gigantickou vesmírnou pevnost s masivní armádou létajících talířů.

Když americký astronaut James Washington přistane se svým lunárním modulem příliš blízko tajné nacistické základně, měsíční Führer se rozhodne, že zářivý moment ovládnutí Země nastal… i když o něco dříve, než bylo plánováno. Washington prohlašuje, že jeho mise je jen propagační kampaní Prezidentky Spojených států, ale co jiného by člověk mohl být, když ne zvědem pro bezprostřední útok pozemskými silami? Čtvrtá říše musí reagovat!

Recenze:
Co se autorům rozhodně vytknout nedá, je drzost, s jakou se do projektu pustili. Větší výsměch celé lidské civilizaci si člověk snad nedokáže ani představit. Píše se rok 2018 „a pán bůh nám to odpusť, generace narozená koncem 80. let 20. století začíná ovládat svět. Co si budeme namlouvat, společnost se již definitivně odprostila od veškerých morálních hodnot. Jdeme, vyšleme lidi na Měsíc „mother fuckeres“, lepší volební kampaň do příštích voleb nenajdeme. Hlavně, ať je mezi kosmonauty černoch! Menšiny kupředu, potřebujeme jejich hlasy!

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací