Jack Ryan: V utajení (2014)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 1. 2014 ()

Synopse: Mladého finančního analytika Jacka Ryana angažuje jako finančního analytika do svých řad CIA. Práci s čísly a s počítačem ale záhy vystřídá poctivá šichta v terénu, protože Jack se nikoliv vlastní vinou ocitne v epicentru příprav na globální teroristický útok a zdá se, že zbude na něm, aby mu zabránil a přitom ochránil své blízké, kteří nemají o povaze jeho povolání ani tušení.

Recenze:
Chrisi Pineovi, jenž po výletu na Enterprise v roli Jamese T. Kirka již podruhé představuje mladší verze nějakého ikonického hrdiny, pasuje vizáž přirozeně chytrého rozvědčíka s rychlými reflexy a silnou schopností přizpůsobit se. Příjemného mentora mu dělá duchaplný Thomas Harper (Kevin Costner) a sám Kenneth Branagh se ve filmu proměnil v záporáka, zachmuřeného Viktor Čerevina. Každý z nich sám o sobě dává tušit pronikavou osobnost, ale s Pinem má na scéně nejlepší chemii Keira Knightley jako Jackova snoubenka Cathy Muller, ostatní při setkání s ním občas působí odtažitě.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací