Nejen fanouškovská soutěž s filmem One Direction 3D: This Is Us

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vyhrajte dvě VIP vstupenky do kina a vyladěné tričko One Direction.

Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis míří po šňůře úspěšných koncertů i na filmové plátno. Od 5. září 2013 si můžete v kinech vychutnat dokumentární snímek One Direction 3D: This Is Us, který zachycuje nejen jejich světové turné, ale i okamžiky, kterými to všechno začalo. Pro všechny (nejen) fanoušky připravil Červený koberec ve spolupráci se společností FALCON a.s. soutěž o tři exkluzivní trička One Direction a tři dvojice VIP vstupenek do multikina CineStar.

 

Každý ze tří báječných balíčků obsahuje:[singlepic id=5227 w=320 h=240 float=right]

  • – tričko One Direction
  • – 2 VIP vstupenky do multikina CineStar

 

Soutěžní otázka zní:

Měl film One Direction 3D: This Is Us půlnoční premiéru ve vybraných českých kinech?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 5. 9. do 11. 9. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do naší rubriky Akce v kinech.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=5181 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu One Direction 3D: This Is Us:Filmovou událostí se pro mnohé stane film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction, který natočil Morgan Spurlock – tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry na koncertní pódia ale i komorní pohled do zákulisí.Režie: Morgan SpurlockHrají: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson

Premiera v ČR: 5. 9. 2013 (Falcon)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu One Direction 3D: This Is Us:

1. Soutěž probíhá v období od 5. 9. 2013 do 11. 9. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 9. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací