Jak se moří revizoři (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 10. 2018 ()

Synopse: Seznamte se a uvidíte, jak se její členové nebezpečně podobají Vám či Vašemu okolí. Syn Marko spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera Karin je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození“ s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka Anna zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných - dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy.

Snímek ze současnosti má primárně diváky pobavit a skrze obyčejnou rodinku Malých poukázat lehkou satirou na nešvary současnosti. Publikum film nadchne salvou vtipných scének, svěžím tempem a v neposlední řadě také hereckým obsazením.

Recenze:
Nové dílo české kinematografie nám slibuje, že pobaví celou rodinu, ovšem jeho tvůrci doufají dokonce v to, že film naváže na klasiky typu S tebou mě baví svět. Nestane se ani jedno a důvodů neúspěchu je celá řada. Film vznikal několik let a potýkal se s nedostatkem financí, režisérka a zároveň scénáristka Eva Toulová tak musela svému projektu věnovat spoustu času a energie, bohužel u filmu se body k dobru neudělují za snahu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací