La La Land (2016)

Film

la_la_land_2017_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 5. 1. 2017 ()Oficiální synopse:
Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. Pod režijním vedením Damiena Chazellea (oscarové hudební drama Whiplash) se sešli Ryan Gosling a Emma Stone.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
la_la_land_2017_plakat

Muzikál je velmi specifický žánr, který už má na filmovém plátně ty nejlepší časy za sebou. Anebo ne? Když se v hlavních rolích objeví tak talentovaní a pohlední herci jako Emma Stone a Ryan Gosling, musí mít takový počin něco do sebe. I když jsou dobří sami o sobě, spolu jim to funguje ještě lépe, což už dokázali ve snímcích Bláznivá, zatracená láska (2011) a Gangster Squad – Lovci mafie (2013). Jejich obsazení coby ústředního páru bylo tak sázkou na jistotu. Tady si od nich navíc užijeme pořádnou porci tance a zpěvu.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací